اکسسوری های جذاب خانم ها را بشناسید

اکسسوری‌ها ، بخشی جدایی ناپذیر از استایل آقایان شیک پوش و بانوان عاشق دنیای مد و لباس را تشکیل می‌دهد و ظاهری جذاب و فاخر را جهت افراد به ارمغان می‌آورد. در واقع ، اکسسوری‌ها ، تکمیل کننده تیپ بوده و به دلیل آنکه انواع گوناگونی از نظر سایز و رنگ و جنس دارند، کاربردهای متفاوتی را نیز به دنبال دارند که در طراحی مد و لباس فصلی باید به آن توجه کرد.

همانطور که هر کیف و کفشی را نمیتوان در هر زمانی بر تن کرده و با لباس‌های مختلف کژوال و رسمی ست کرد، هر بند ساعتی نیز مناسب هر پوششی نیست و هر انگشتر یا دستبند و حتی گوشواره و گردن بند را نمیتوان با هر نوع استایلی تطبیق داد و شکوه هیجان انگیزی را در استایل به ارمغان آورد. بنابراین، همانطور که انتخاب و خرید یک اکسسوری اهمیت دارد، نحوه استفاده از آن در زمان و مکان مناسب نیز اهمیت بسزایی دارد که شیک پوش‌ها و لاکچری گردها باید با مختصات آن آشنا باشند.

بعضا در استایل‌های خیابانی و حتی مراسم رسمی و مهمانی‌های خصوصی، افرادی را مشاهده میکنیم که به دلیل استفاده نادرست از اکسسوری‌ها ، جذابیت پوشش خود را تحت الشعاع قرار داده و نتوانستند از بهترین اکسسوری‌های رنگارنگی که در اختیار دارند، استایلی خیره کننده و شیک را در معرض نمایش قرار دهند.

نوشتار امروز مجله تخصصی مد و سبک زندگی زیبایی تو، شما را با نکات جالبی در استفاده از اکسسوری‌های متوسط و لاکچری آشنا می‌کند که میتوان راهنمای خوبی جهت آقایان و بانوان علاقمند به پوشیدن زیور آلات شیک و جذاب باشد.

مدل و رنگ اکسسوری‌های لاکچری

(به شکوه خیره کننده کنتراست رنگ اکسسوری‌های این بانو جوان توجه کنید که چگونه رنگ بندی، میتوان استایل جذابی را با زیور آلات ارزان و شیک خلق کند)

اکسسوری ها، مکمل استایل شما

(توجه کنید که اکسسوری ها، مکمل استایل شما است و نباید جلوه تیپ‌های شیک را بگیرد)

ترکیب خلاقانه اکسسوری‌های جذاب

(ترکیب خلاقانه اکسسوری‌های جذاب بر دستان کیارا فراگنی ، معروف‌ترین فشن بلاگر جهان)

با اکسسوری گردی امروز ما همراه باشید.

کمربند یکی از انواع اکسسوری‌ها : استفاده صحیح از کمربند

یکی از متداول‌ترین اکسسوری‌های پوشش  آقایان و بانوان چه آنان که پوشش‌های معمولی دارند و چه افرادی که استایلی در مختصات و طراز لوکس را همواره بر تن می‌کنند، کمربند است که جهت لباس‌های مختلف، ظاهر و کاربرد متفاوتی را به ارمغان می‌آورد. کمربند را میتوان از کارآمد‌ترین اکسسوری‌ها دانست که بعضا نحوه اثربخش انتخاب و استفاده از آن را جهت داشتن استایلی جذاب نمی‌دانیم.

کمربند چرمی پر تزیینات قهوه‌ای اکسسوری زنانه

(در این عکس، شما با کاربرد یک کمربند چرمی پر تزیینات قهوه‌ای رنگ ضخیم در طراحی استایل لباس شب بانوان آشنا می‌شوید که جهت بانوان لاغر اندام که دوستدار طراحی  ظاهر متفاوت هستند، راهکار خلاقانه به شمار می‌رود)

به قول طراحان مد و لباس، چه در کمدهای کپسولی  و چه در کشوهای نگهداری لباس بانوان، کمربندهای متنوع، از ضروری‌ترین اکسسوری‌هایی که بانوان لاکچری و شیک پوش باید در اختیار داشته باشند. کمربند، اکسسوری جذابیت ساز و فرصت آفرین است. یعنی اگر تاپ شما در مهمانی‌های دوستانه خیلی ساده است و یا کمر پیراهن و حتی مانتوی شما به خوبی روی بدن فیت نمی‌شود، با استفاده از این اکسسوری میتوان هم ایرادات استایل را تا حدودی جبران کرد و هم ظاهری شیک و متفاوت را در مراسم گوناگون در اختیار داشت.

اکسسوری‌های تیلور سویفت

(در این تصویر، تیلور سویفت، فوق ستاره موسیقی پاپ و از  مطرح‌ترین فشن آیکون‌های جهان را مشاهده میکنید که پیراهن سفید با خال‌های مشکی (POLKA DOT) را با دامن مشکی بلند که با کمربند نازک قرمز رنگ با گره پاپیونی ست شده‌است را بر تن دارد)

استایل، تیلور سویفت اکسسوری زنانه

(در این استایل، تیلور سویفت یک لباس ساده بلند را که با کیف چرمی شانل ست شده‌است را با کمربند قهوه‌ای باریکی که سگک مشکی به نسبت بزرگی دارد، بر تن کرده که استایل جذاب و فاخری به نظر می‌رسد)

کمر بند از انواع اکسسوری

(استایلی جذاب از تیلور سویفت که در استایل‌های خیابانی نیویورک گردی خود، کمربند قرمز رنگ چرمی باریکی را با یک لباس تابستاانی بلند ساده ست کرده  است)

کمربند ضخیم قهوه‌ای رنگ

(تیلور در این استایل خیابانی، پیراهم یقه باز تابستانی را با دامن طرح ساده، به گونه‌ای با کمربند ضخیم قهوه‌ای رنگ ست کرده که همراهی آن با کیف اسپرت با بند چرمی قهوه‌ای بلند، جذابیت خاصی را به این استایل تابستانی بخشیده است. این کلکسیون اکسسوری‌های تیلور را در سال ۲۰۱۰ میلادی به نمایش می‌گذارد)

کمربند نازک طلایی رنگ

(در این استایل جذاب سفید رنگ که سر شانه‌های گلدوزی شده  پر  طرحی را به نمایش می‌گذارد، تیلور سویفت، لباسی از برند HIGH HEEL OXFORD را بر تن دارد که با کمربند نازک طلایی رنگ ست شده‌است)

کمربند باریک و یک پهن در کلکسیون مد و لباس

(تیلور سویفت با SKINNY BELT‌های متنوع)

پیشنهادی که به بانوان لاکچری گرد در انتخاب کمربند میتوان داشت آن است که حتما یک کمربند باریک و یک پهن در کلکسیون مد و لباس خود جهت استایل‌های کژوال و رسمی در اختیار داشته باشند تا بتوان از این اکسسوری‌ها جهت طراحی استایل‌های جذاب بهره برد.

برخی از فشن بلاگرهای جهان، بخشی از فعالیتهای مدنویسی و پشنهادهای طراحی استایل را به بانوان جوان و مسن، به مقوله انتخاب کمربند و نوع استفاده از آن در تیپ‌های گوناگون اختصاص داده اند که میتواند نکته‌های جالبی را جهت افراد به ارمغان آورد.

کمربند به عنوان اکسسوری جذاب پوشش بانوان

(در این ۳ عکس، نحوه کاربرد کمربند به عنوان اکسسوری جذاب پوشش بانوان را در استایل‌های خیابانی و رسمی با لباس‌های گوناگون مشاهده می‌کنید. طرح‌های بعضا معمولی کمربند میتواند وقتی با لباس درستی ست شود، استایلی خیره کننده و دوست داشتنی را جهت بانوان به خصوص بانوان جوان ایجاد کند)

کمربندهای شیک با رنگ بندی متفاوت را در استایل‌های خیابانی

(در تصویر بالا، نحوه استفاده از کمربندهای شیک با رنگ بندی متفاوت را در استایل‌های خیابانی مشاهده کنید که چگونه توانسته به عنوان یک اکسسوری ساده،  استایل جذاب خلق کند. استایلی که میتوان با استفاده از کمبرندهای پهن یا باریک با طیف‌های رنگی گوناگون، هر روز، متفاوت از دیروز باشد)

به هر حال، کمربند، ساده‌ترین ابزار جهت متفاوت کردن استایل‌های روزانه هم جهت آقایان و هم جهت بانوان شیک پوش است. کمربند با اینکه به نسبت دیگر اکسسوری‌ها مانند انگشتر و دستبند و بنگال‌های کریستال و الماس، قیمت کم و طرح بندی متنوعی دارد، اما به راحتی میتوان تعداد کمی از آن را با لباس‌های مختلف ست نمود و تنوع استایل را با آن ایجاد کرد.

کمربند ضخیم مشکی از برند GG با استایل خیابانی تیره

(در این استایل، کمربند ضخیم مشکی از برند GG با استایل خیابانی تیره به طرز شگفت انگیزی ست شده‌که ظاهر عادی را جذاب و خیره کننده کرده است. در واقع در این استایل، هم سادگی تیپ حفظ شده‌و هم با کمربند، در القای اینکه با  مختصات  مد و اکسسوری‌ها آشنایی دارید، در قامت یک لاکچری  پوش ظاهر شوید و در ظاهر یک فشن آیکون به نظر برسید)

طیف لباس‌های ارزان یا گران شما محدود است، اما با انتخاب کمربندهای شیک و متنوع، میتوان ظاهری جدید را بوجود آورد تا در نظر اطرافیان، فردی جذاب و انرژی مثبت و عاشق مد و لباس به نظر آیید. البته به این نکته هم باید توجه کرد که جهت هر  اندامی، استفاده از کمربند صحیح نیست. مثلا اگر کمر خیلی پهنی دارد، استفاده از کمربند، به صورت نامطلوبی، ایرادات ظاهر شما را بر طرف کند اما کانون نگاه‌ها به استایل شما را به پهنی کمر شما معطوف میکند که شاید خیلی جالب به نظر نرسد.

استایل خیابانی شیک و جذاب

(به این استایل خیابانی شیک و جذاب توجه کنید که چگونه کمربند باریک چرمی قهوه‌ای توانسته به عنوان مکمل طراحی استایل این بانوی قد بلند لاغر اندام عرضه شده‌و ظاهری خیره کننده را خلق کند. این تیپ کت و شلواری شیک را میتوان بدون کمربند باریک نیز بوجود آورد اما کاربرد درست کمربند و کنتراست رنگی آن با تیپ، توانسته گزینه مطلوبی جهت تکمیل استایل باشد)

کمربندی‌های پهن یا ضخیم، قطعا زمانی که در طراحی مد و لباس خود از آن استفاده کنید، ظاهری جذاب و خیره کنند را به پوشش شما می‌دهد که در بهترین حالت، استفاده از آن جهت بانوان لاغر توصیه می‌شود. بانوان یا آقایان چاق که اضافه وزن دارند، با استفاده از کمربندهای ضخیم، استایلی جذاب نخواهند داشت.

اکسسوری مناسبی جهت استایل‌های شیک و لاکچری

(یعضی‌ها تصور میکنند که کمربند ساده، اکسسوری نامناسبی جهت استایل‌های شیک و لاکچری به شمار می‌رود! در حالی که کمربند ساده یا ظریف کاری شده‌با تزیینات گوناگون، زمانی که تناسب رنگ و طرح جذابی با استایل شما داشته باشد، استایلی خیره کننده را به ارمغان می‌اورد که در عکس بالا مشاهده میکنیم. استایلی مینیمال، سنگین و موقر را با استفاده از کمربند ضخیم ساده مشکی که کنتراست رنگ متفاوتی با لباس ندارد و همرنگ این لباس می‌باشد به تصویر کشیده شده‌است)

اما در مقابل، کمربندهای نازک، هم جهت افراد لاغر قابل استفاده است و هم جهت کسانی که اضافه وزن دارند. ظاهری شیک و موقر و سنگین را با هر لباسی، میتوان از این اکسسوری ساده در اختیار داشت و چهره فرهیخته‌ای از خود به نمایش بگذارید. حتی معمولی‌ترین مانتوها را میتوان به کمربندهای شیک که کنتراست رنگ خوبی با پوشش‌های خیابانی بانوان دارند، زیبا و متفاوت جلوه کرد که نکته مهمی جهت بانوان جوانی است که از ظاهر رسمی عادی در طول هفته خسته می‌شوند.

اکسسوری‌های لاکچری اکسسوری مکمل تیپ

(استایل بالا را نگاه کنید که چگونه یک اکسسوری به عنوان مکمل تیپ، استایل شکوهمندی را جهت خلق  ظاهر متفاوت  سفید رنگ این بانوی جوان خلق کرده است. کمربندی ساده با طرح بندی هیجان انگیز اسپرت، توانسته با گره‌های خاص خلاقانه، تیپ فاخری را به ارمغان آورد که با سلیقه بسیاری از مد گردها و لاکچری پسندها جور است. گاها با یک گره نوآورانه در کمربندهای کشی، میتوانید استایل خاص را جهت تیپ‌های معمولی با لباس‌های عادی بوجود آورد. همانطور که استفاده از رنگ‌های متضاد در طراحی این استایل، ترکیب خارق العاده‌ای را به تصویر کشیده است)

هفت مرحله از گره زدن کمربند نارنجی باریک

( هفت مرحله از گره زدن متفاوت یک کمربند نارنجی باریک را در استایلی رنگارنگ شاهد هستید. در واقع با طرح‌های مختلفی از گره ها، میتوان ظاهری متنوع و جذاب را جهت طراحی استایل خود ایجاد کرد)

اگر کمر شما  کوتاه است و قدی بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ سانتیمتر دارید، توصیه می‌شود که حتما از کمربندهای نازک در استایل‌های رسمی و خیابانی استفاده کنید. البته این افراد جهت استایل‌های مهمانی، بر اساس نوع رنگ و دوخت وبرش لباس شب، میتوانند از کمربند‌های ضخیم استفاده کنند. به شرطی که این انتخاب، سبب بد جلوه داده شدن لباس نشود. چرا که همانطور که در ابتدای نوشتار اشاره شد، اکسسوری‌ها جهت تکمیل کردن مد استفاده می‌شود.

شال و کمربند پاییزی

(اگر استایل خیابانی شما هم شبیه این تیپ است، میتوانید در روزهای سرد پاییز و زمستان، از ترکیب رنگ‌های جذاب شال و کمربند بهره برده و تیپ جذابی را خلق کنید که مغایرتی  با پوشش‌های اسلامی نیز ندارد. به هر حال، شال‌های بزرگ و رها، گاها چالشی جهت بانوان است که میتوان با این روش، از دنیای اکسسوری‌های به عنوان المانی نظم آفرین در طراحی استایل استفاده کرد)

توصیه‌های جالب جهت عاشقان انگشتر؛ از انواع اکسسوری‌های لوکس

اکسسوری جذاب دیگر به خصوص جهت بانوان جوان که اغلب از نوع برلیان یا الماس یا طلا یا نقره و حتی بدلی  در طراحی مد و لباس استفاده می‌کنند،انگشتر است. انگشترها انواع مختلفی دارند که حلقه ای، نگین دار، ظریف کاری  شده‌و کوچک و بزرگ، در استایل‌های مختلف کاربرد دارد. هر انگشتر، پیامی خاصی در استایل‌های گوناگون داشته و همچون کمربند، نباید در هر استایلی از آن به عنوان مکمل مد استفاده کرد.

اکسسوری‌های حلقه در انگشت‌های مختلف

( اکسسوری‌های حلقه در انگشت‌های مختلف، معانی و پیام‌های گوناگونی را منتقل میکنند که در طراحی استایل مد و لباس به آن توجه داشته باشید)

اکسسوری نقره‌ای برند Amelie

(طرحی با شکوه از اکسسوری نقره‌ای برند Amelie که حلقه‌های زنجیره‌ای را در انگشت وسط دست چپ  به نمایش می‌گذارد و ترکیب جذابی با استایل ناخن را بوجود آورده است)

هر انگشتر، پیام خاص خود را دارد که در استفاده از آن باید لاکچری گردها و شیک پسندها توجه کنند. یکی از جذاب‌ترین انگشترها را میتوان در کوچک‌ترین انگشت بر تن کرد که اغلب جلب توجه می‌کند. حس انرژی بخش این انگشتر را میتوان در کوچکترین انگشت دستان خود به ارمغان آورد. استفاده از انگشترهای این انگشت که در ساخت آن، سنگ‌های قیمتی  مثل آمبر استفاده شده‌توصیه شده‌است.

طرح‌های مختلف انگشتر

(در تصاویر بالا، طرح‌های مختلف انگشتر را در دستان مردان و زنان مشاهده میکنیم که میتواند به منظورهای خاص با تیپ‌های مختلف ست شود. یکی از استایل‌های جذاب جهت انتخاب اکسسوری دست چپ که بعضا کاربرد نمایشی دارد (البته جهت راست دست ها)، استفاده از اکسسوری‌هایی است که تمام دست را به این شکل پوشش می‌دهند و سواروسکی در این زمینه فعالیت خوبی دارد)

انتخاب اکسسوری دست چپ

(در انتخاب اکسسوری ‌های جهت انگشتان دست راست و چپ به خصوص در مورد حلقه ها، به این موضوع توجه کنید که باید مکمل استایل شما بوده و حس منفی را به مخاطب منتقل نکند. البته استایل فلزی اکسسوری‌های بالا برای  تیپ های  اسپرت در مکان‌های خاص، میتوان گزینه خوبی باشد که البته محدود است)

طرح اکسسوری فوق العاده از حلقه‌های نقره

(طرح اکسسوری فوق العاده از حلقه‌های نقره که با سنگ‌های قیمتی جذابی ظریف کاری شده‌چهار انگشتی بوده و میتواند استایل متفاوتی  جهت بانوان شیک پوش در دوست راست باشد)

خلق تیپی کاریزماتیک

مهم‌ترین انگشت شما، انگشتی است که حلقه در آن قرار می‌گیرد. همانطور که حلقه نماد تعهد است، انگشتری که در این دست بر تن دارید، حس مثبتی را در ذهن مخاطبان شما تداعی می‌کند که به همین خاطر، وقتی اکسسوری‌هایی در این انگشت شما قرار می‌گیرد، تا حدودی متفاوت از بقیه انگشتان است. البته این یک قاعده کلی نیست  ولی رعایت آن، در خلق تیپی کاریزماتیک، تاثیر گذار خواهد بود.

اکسسوری‌های انگشت حلقه

( اکسسوری‌های انگشت حلقه، یکی از با شکوه‌ترین مکمل‌های مد و لباس بانوان شیک پوش لاکچری گرد را به نمایش می‌گذارند)

انگشت وسط، انگشتی است که هم در دست چپ و هم راست، اغلب با اکسسوری‌های مختلف  تزیین می‌شود. انگشت وسط، همانطور که وسط، تعادل را به ذهن القا میکند، نشان از اعتدال است. وقتی اکسسوری در این انگشت بر تن می‌کنید، تعادل استایل شما را افزایش  داده و حس مطلوبی به مخاطبان می‌دهد. مخصوصا اگر از سنگ کوارتز در اکسسوری‌های این انگشت استفاده کنید که شکوه خاصی به استایل می‌بخشد.

اکسسوری انگشت وسط دست راست

(در تصویر بالا، کاربرد اکسسوری انگشت وسط دست راست را میبینیم)

یکی از جذاب‌ترین اکسسوری های  بانوان و حتی آقایان را میتوان در انگشت اشاره مشاهده کرد. انگشتی که در حرکت‌های دست بیشتر به چشم می‌خورد و حس جاه طلبی را القا می‌کند. بهترین اکسسوری‌های خود را در این انگشت بر تن کنید و تناسب و کنتراست رنگ آن با لباس را نیز فراموش نکنید. اگر دوستدار سنگ‌های قیمتی هستید، اکسسوری‌هایی که سنگ آمیتیست ظریف کاری شده‌پر نگین دارند، گزینه فاخری جهت استایل‌های لاکچری گردها به شمار می‌رود.

سنگ‌های قیمتی در انگشترهای انگشت نشانه دست راست

(شکوه سنگ‌های قیمتی را در انگشترهای انگشت نشانه دست راست مشاهده میکنید)

انگشت شصت، به ندرت با اکسسوری‌های مختلف همراه می‌شود. وقتی انگشت شصت خود را بالا می‌گیرید، حس تایید و قدرت و اقتدار در ذهن مخاطب القا می‌شود. پس در انتخاب اکسسوری این انگشت دقت کنید که در ذوق مخاطبان نزند و خیلی استایل شما را متفاوت نشان ندهد. جهت انتخاب سنگ اکسسوری در این استایل، سنگ گارنت خوش تراش پیشنهاد می‌شود.

اکسسوری در انگشت شصت دست راست

(تصویر بالا، اکسسوری در انگشت شصت دست راست به نمایش می‌گذارد)

به هر حال همانطور که گفتیم، استفاده از انگشترهای متفاوت با سنگ‌ها و طرح و تراش‌های مختلف، انرژی گوناگونی را به استایل شما می‌دهد که در لاکچری شدن تیپ تاثیر فراوانی دارد. این یک قاعده کلی و تایید شده‌نیست، اما به نظر می‌رسد اگر اکسسوری‌های شما در دست راست باشد، منطق گرایی شما در ذهن بیننده افزایش می‌یابد در حالی که اکسسوری‌های انگشتان دست چپ، نشان از قدرت نوآوری و تنوع طلبی شما خواهد بود.

گوشواره ؛ از انواع اکسسوری ها

علاوه بر کمربند و انگشترها که بخش جدایی ناپذیر از اکسسوری‌های آقایان شیک پوش و بانوان مشکل پسند است، گوشواره، گزینه فوق العاده‌ای جهت خلق استایل‌های باشکوه بانوان به خصوص دختران در مراسم رسمی  و لباس‌های شب است. نخستین المانی که در صورت بانوان جلب توجه میکند، گوشواره است که باید تناسب خوبی با فرم صورت و ممیک چهره داشته باشد و بعضا بانوان لاکچری گرد از اهمیت ان غافل  هستند.

اکسسوری‌های گوشواره‌ای با طرح‌های ایرانی و اسلامی

( اکسسوری‌های گوشواره‌ای با طرح‌های ایرانی و اسلامی میتواند گزینه خوبی جهت پوشش‌های سنتی باشد)

تناسب گوشواره چه کوتاه و چه بلند و چه بدلی و چه پر جواهر با فرم صورت شما اهمیت فراوانی دارد و انتخاب صحیح آن، میتواند نقص و انحراف‌های صورت به خصوص در بینی را پوشش دهد. بنابراین توصیه‌های اجمالی که در این قسمت نوشتار در زیبایی تو ارائه می‌شود را در نظر داشته باشید.

طرح اکسسوری‌های گوشواره‌ای نگین دار و مروارید دار بلند

(طرح اکسسوری‌های گوشواره‌ای نگین دار و مروارید دار بلند که متناسب با صورت بانوانی با فرم کشیده است)

اگر فرم چهره شما به صورت کشیده است و استایل بیضی دارید، احتمالا از پیشانی پهنی برخوردار بوده و به همین خاطر، هر نوع مدل و سایز گوشواره به چهره شما می‌خورد و انتخاب‌های متنوعی در اختیارتان خواهد بود. گوشواره‌های دکمه‌ای یا مرواریدی و تک نگین، گزینه مطلوبی جهت بانوانی است که صورت بیضی شکل دارند. البته اگر از صورت خیلی کشیده‌ای برخوردار هستید، توصیه می‌شود که از گوشواره‌های خوشه‌ای کریستال بلند طرح سواورسکی استفاده کنید که صورت شما را متعادل و پهنی آن را منطقی جلوه می‌دهد.

گوشواره‌های دایره‌ای و تو خالی

اگر فرم صورت شما گرد است، احتمالا چانه کوتاهی داشته و خط فک شما با خط شقیقه همراستا هست. در این حالت، استفاده از گوشواره‌های دایره‌ای و تو خالی، گزینه خوبی جهت طراحی اکسسوار استایل است و تعادل خوبی به چهره می‌دهد. البته گوشواره‌های بلند نباید فرم چهره شما را تخریب کند.

اکسسوری‌های گوشواره ای

(استفاده از اکسسوری‌های گوشواره‌ای می‌بایست متناسب  با فرم صورت بانوان باشد)

بانوانی که فرم صورت گرد دارند، اکسسوری‌های گوشواره‌ای مربع را نیز در نظر داشته باشند که بارها در استایل‌های کژوال و خیایانی سلبریتی‌های جهان شاهد بودیم. اگر گوشواره‌های بلند با صورت گرد استفاده می‌کنید، سعی کنید ظریف باشد تا اصطلاحا در ذوق نرند و چهره شما کشیده به نظر برسد.

تناسب انواع اکسسوری اندازه بلندی گوشواره با فک

اصطلاحا اگر فرم صورت شما به طرح قلب است، یعنی چانه تیز و خط شقیقه کوچکی دارید، قسمت بالای صورت شما احتمالا پهن است و استفاده از اکسسوری‌های گوشواره‌ای جهت متعادل شدن فرم صورت شما توصیه می‌شود. اگر چه این قاعده کلی نیست و تنها در حد پیشنهاد است. سعی شود که اندازه بلندی گوشواره با فک کنترل و تنظیم شود.

طرح انواع اکسسوارهای لوزی جهت گوشواره صورت‌های طرح قلب

(طرح اکسسوارهای لوزی جهت گوشواره صورت‌های طرح قلب، انتخاب خوبی جهت استایل شیک بانوان جوان است)

اگر  خط فک پهن  به نسبت پیشانی دارید، احتمالا فرم صورت شما گلابی گونه است و بخش پایین صورت شما پهن خواهد بود. جهت این استایل، توصیه می‌شود که از گوشواره‌های  خوشه‌ای و آویزی اجتناب کنید. به همین خاطر، استفاده از گوشواره‌های دکمه‌ای در همه سایزها گزینه خوبی جهت شما خواهد بود. البته هر اندازه گوشواره دکمه‌ای شما بزرگ‌تر باشد، توجه به سمت بالا چهره و سر منتقل می‌شود.

 گوشواره‌های خوشه‌ای و آویزی

گردن بند ؛یکی دیگر  از انواع اکسسوری ها

متداول‌ترین اکسسوری جهت تیپ‌های کژوال و رسمی بانوان و آقایان شیک پوش، اکسسوری‌های گردن بندی است که با طرح و رنگ و جنس متنوعی عرضه می‌شود. انتخاب یک گردن بند باشکوه که طرح خاص و تراش عالی سنگ‌ها و متریال آن، بتواند شکوه فوق العاده‌ای به استایل شما بدهد، مقوله مهمی در طراحی تیپ است که باید در فصول مختلف سال با لباس‌های گوناگون در نظر داشت.

شما می‌توانید هر اکسسوری دیگری مثل انگشتر و گوشواره و دستبند را بر خلاف آنچه در بالا به آن اشاره شد ست کنید. اما انتخاب نادرست اکسسوری گردن بند میتواند جذابیت استایل شما را کاهش دهد. اگر زمستان نیست و لباس یقه اسکی بر تن نمی‌کنید، اکسسوری طوق شکل، گزینه خوبی جهت انتخاب طرح گردن بند بانوان است.

البته هر چقدر لباس یقه بسته باشد، توصیه می‌شود که از طرح‌های ظریف تری استفاده کند تا شکوه بیشتری را تداعی کند. بانوان جوانی که شومیز‌هایی با یقه‌های باز را بر تن میکنند، طیف گوناگونی از این طرح اکسسوری گردن بند در اختیار خواهند داشت.

رطرحی از Danity که جذابیت یک اکسسوری choker نقره ای

(طرحی از Danity که جذابیت یک اکسسوری choker  نقره‌ای را به نمایش می‌گذارد)

انواع اکسسوری طرح چوکر

(از این استایل‌های جذاب و ارزان اکسسوری  طرح چوکر میتوانید در طراحی استایل خود استفاده کنید که مناسب تیپ‌های کژوال مرکب است)

استایل اکسسوری‌های چوکر

(در طراحی استایل اکسسوری‌های چوکر، میتوانید گردن بند‌های طلایی هم به عنوان مکمل استایل استفاده کنید که شکوه خاصی به تیپ شما می‌دهد)

انواع اکسسوری‌های چوکر طرح والنتیو

( اکسسوری‌های چوکر طرح والنتیو را در فشن ویک تابستانی در شهر پاریس مشاهده می‌کنید)

بانوان در فصول  سرد سال علاقه دارند تا پیراهن‌های یقه بسته بیشتری  در استایل‌های کژوال و حتی رسمی بر تن کنند. به همین خاطر، در چنین استایل هایی  توصیه می‌شود که از ترکیب گوشواره و گردن بند استفاده نشود تا ترکیب جذاب تری جهت تیپ شما خلق شود. گردن بند‌هایی که یا خیلی کوتاه باشد یا بلند، انتخاب خوبی جهت بانوان لاکچری گرد مشکل پسند است. مخصوصا جهت بانوانی که اندام لاغری دارد، گردن بند بلند، ان‌ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته گردن بند‌های ظریف هم اغلب میتواند در فهرست گزینه‌های اکسسوری بانوان لاغر قرار بگیرد.

طرح اکسسوری گردن بند جهت استایل‌های زمستانی خیابانی یقه بسته

(طرح اکسسوری  گردن بند جهت استایل‌های زمستانی خیابانی یقه بسته)

اگر عاشق دکلته هستید، انتخاب گردن بند اکسسوری شما محدود نیست و جهت لباس‌های شب، گزینه‌های فراوانی در اختیار شما خواهد بود. اما سعی شود که در این نوع اکسسوری ها، کانون توجه اکسسوری به سمت پایین باشد تا سنگینی اکسسوری در مرکز متمرکز باشد. تناسب اکسسوری با لباس شب و فرم صورت را نیز فراموش نکنید.

راهنمای اکسسوری زنانه

راهنمای انتخاب انواع اکسسوری

توصیه‌های زیر  میتواند شما را در طراحی استایل‌های متفاوت و جذاب با دنیای اکسسوری‌ها یاری دهد.

گجت‌های پوشیدنی از apple watch گرفته تا ساعت‌های هوشمند دیگر، اکسسوری‌های جالبی جهت استایل‌های اسپرت است. پوشیدن این نوع اکسسوری‌ها با لباس‌های رسمی شب توصیه نمی‌شود. البته ساعت‌های عقربه دار کلاسیک از ضروری‌ترین اکسسوری‌هایی است که توصیه می‌شود بانوان و آقایان شیک پوش چند موردی را جهت ست کردن با تیپ‌های مختلف در اختیار داشته باشند. توجه کنید که بند ساعت هم میتواند در جذابیت استایل شما تاثیر گذار باشد.

ساعت زنانه بند چرمی برند FOSSIL

(ساعت زنانه بند چرمی برند FOSSIL که با لباس جین آبی ست شده‌است و گزینه خوبی جهت استایل‌های خیابانی است)

اگر اکسسوری خاصی در اختیار ندارید، در همه فصول سال و در هر وضعیت آب و هوایی، سعی کنید عینک آفتابی خوبی در اختیار داشته باشید که در نگاه اول، حس مثبت یک فشن گرا را از شما در ذهن مخاطب جلوه می‌دهد. البته دقت کنید که انتخاب اکسسوری‌های عینکی، می‌بایست منطبق با فرم صورت شما باشد تا استایل را نه خیلی جدی و نه خیلی فانتزی جلوه دهد.

تناسب رنگ عینک‌های طبی با اکسسوری‌های گردن بند ساده

(گاها تناسب رنگ عینک‌های طبی با اکسسوری‌های گردن بند ساده میتواند جذابیت خوبی را جهت استایل به ارمغان آورد)

ترکیب ساده اما شیک عینک آفتابی با انواع اکسسوری

(ترکیب ساده اما شیک عینک آفتابی با اکسسوری‌های بانوان مسن را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید)

همانطور که در بالا اشاره شد و اینجا تاکید می‌شود، در انتخاب اکسسوری‌های گردن بند، به ظرافت کار و تناسب آن با لباس و فرم صورت و حتی استایل اندام خود توجه کنید تا ماحصل این ترکیب، تیپ شما را جذاب‌تر و نقص‌های ظاهر و اندام را تا حدودی کاور کند.

انتخاب انواع اکسسوری‌های گردن بند

انتخاب و خرید اکسسوری‌های حلقه‌ای شیک و متنوع که جذابیت انگشتان شما را در استایل‌های خیابانی و رسمی افزایش می‌دهد، کار دشواری نیست. سعی کنید جهت طیف‌های مختلفی از لباس خود در کمدهای کپسولی، حتما از این دست از اکسسوری‌های داشته باشد که همواره میتواند گزینه خوبی جهت جذابیت آفرینی به استایل مختلف بانوان به خصوص دختران باشد. نگین‌های درخشان و ظریف کاری شده‌با سنگ‌های قیمتی که شکوه تیپ شما را به طرز چشمیگری افزایش می‌دهد.

انتخاب و خرید انواع اکسسوری

فرم‌های مختلف رینگ‌های انواع اکسسوری

(تصویری از فرم‌های مختلف رینگ‌های اکسسوری که جهت استایل‌های مختلف مد و لباس بانوان گزینه خوب و به نسبت ارزانی است)

نکته آخر اینکه جهت بانوانی که دستان چاق و بزرگ دارند، استفاده از اکسسوری‌های دستبند پهن و ضخیم گزینه خوبی نیست و بهتر است، تناسبی  بین اندازه دستبند و بزرگی و کوچی دست‌ها باشد تا اصطلا در ذوق نزند!

انواع اکسسوری دستبند

نکته‌های پایانی جهت انواع اکسسوری

۱)سعی کنید در انتخاب استایل اکسسوری جهت لباس‌های مختلف، از نظرات فشن بلاگرها استفاده کنید. کیارا فراگنی تنها مشتی نمونه خروار از مد نویس‌های معروف در شبکه‌های اجتماعی است.

۲)برای مشاهده جدید‌ترین طرح‌ها و رنگ‌های اکسسوری از انگشتر تا دستبند و گوشواره، توصیه میکنیم که هشتگ گردی را فراموش نکنید! بر روی هشتگ اکسسوری در اینستاگرام، میلیون‌ها تصویر ازاکسسوری‌های هیجان انگیز تگ شده‌است که شما را با دنیای جالبی آشنا می‌کند.

 

(بیش از ۲۰ میلیون طرح اکسسوری هیجان انگیز آقایان و بانوان شیک پوش را در هشتگ اکسسوری اینستاگرام تماشا کنید)

طرحی جذاب از اکسسوری چوکر

(طرحی جذاب از اکسسوری چوکر را مشاهده میکنیم که با استایل خیره کننده‌ای از گردن بند الماس بلند ظریف ست شده‌است)

هشتگ اکسسوری در اینستاگرام

( اکسسوری‌های رمانتیک، همواره گزینه خوبی جهت بانوان مشکل پسند است. این تصویر بر روی هشتگ اکسسوری در اینستاگرام تک شده‌است)

۳) اکسسوری‌های بانوان و آقایان اغلب رنج قیمتی به نسبت ارزان دارد. به همین خاطر، تلاش کنید تا با بررسی استایل و رنگ بندی لباس‌ها و تناژ رنگ آنها، بر اساس پیشنهادهای ارائه شده‌در این گفتار، اکسسوری‌هایی را انتخاب کنید که ضمن حفظ تعادل استایل شما، در جذابیت تیپ تاثیر گذار باشد و بتوانید آن‌ها را با لباس‌های مختلف در مکان‌های گوناگون بر تن کنید.

اکسسوری‌های لاکچری

(جدید‌ترین تصویر از استایل زمستانی ۲۰۱۸ میلادی کیارا فراگنی، فشن بلاگر ایتالیایی که تیپ خیابانی جذابی را با عینک آفتابی فریم آبی و کیف چرمی مشکی شانل و اکسسوری‌های SWAROVSKI به نمایش می‌گذارد)

۴)قرار نیست همه نوع اکسسوری به همه نوع استایل و هر فرم صورت و بدن بخورد! همواره در خرید اکسسوری ها، فرم صورت و اندام خود را در نظر داشته باشید. اکسسوری‌های بانوان چاق قطعا با نوع اکسسوری‌هایی که بانوان لاغر قد بلند استفاده می‌کنند متفاوت است.

۵)آقایان در انتخاب اکسسوری ، باید بیشتر دقت کنند. چرا که انتخاب لباس انها بر خلاف بانوان، متنوع نیست و گزینه‌های محدود تری جهت طراحی استایل با اکسسوری‌های مختلف دارند.

۶)دنیای مد و لباس امروز جهان، فضایی تخصصی است و میتوان از مشورت‌های کارشناسی طراحی مد و لباس و استایلست ها، جهت انتخاب استایل و اکسسوری مناسب استفاده کرد. ترندهای جهانی اکسسوری در سال ۲۰۱۹ را در این لینک تماشا کنید.

امیدواریم مجموعه مطالب این نوشتار مورد استفاده لاکچری گردهای عاشق اکسسوری قرار گرفته باشد. همواره نظرات و پیشنهادات خود را درباره مطالب زیبایی تو از طریق کامنت یا کانال‌های ما در شبکه‌های اجتماعی در اختیار ما قرار دهید.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با زیبایی تو دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *