جذاب ترین رنگ موهای شرابی برای خانم های خوش پوش

اگر از رنگ مو و استایل زنانه خود خسته شده‌اید و نیاز به تیپی متفاوت و خاص دارید بهتر است این مقاله را در مورد رنگ موی شرابی دنبال کنید. رنگ موی شرابی یا قرمز امسال بسیار جهت خانم‌ها مد شده‌است. بسیاری از سلبریتی‌ها و هنرپیشه‌های معروف هالیوود نیز از این رنگ زیبا استقبال کرده اند. این رنگ مو جهت خانم‌ها استایلی بسیار زیبا و جسورانه را ایجاد می‌کند.

مطالب مرتبط : جذابترین و جدیدترین مدل‌های رنگ مو ؛ مد سال ۲۰۱۸

رنگ موی شرابی ریحانا

بسیاری از خانم‌ها بعد از مدتی از رنگ موهای بلوند و مشکی خسته می‌شوند و نیاز به تنوع در رنگ موی خود دارند. شاید تغییر رنگ مو کاری جسورانه بوده و نیاز به تفکر زیادی داشته باشد؛ اما پس از آنکه موهای خود را به این رنگ‌های قرمز زیبا در آوردید مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید. بسیار از خانم‌ها رنگ موی قرمز را جهت استایل خود انتخاب می‌کنند؛ اما رنگ شرابی دارای تناژهای مختلفی است.

حتما بخوانید : رنگ موی عسلی جلوه‌ای زیبا در استایل شما

رنگ موی شرابی تیره شاه بلوطی

در ادامه به جدیدترین مد و تناژهای رنگ مو شرابی قرمز می‌پردازیم.

تناژهای مختلف رنگ موی شرابی و نحوه دستیابی به آن

رنگ موی شرابی اگرچه از جمله رنگ موهایی است که سخت بر روی موهای ما درآورده می‌شود، اما از همه رنگ موها در میان خانم‌های شیک پوش محبوب‌تر و زیباتر است. این رنگ مو بیشتر جهت خانم‌هایی با پوست‌های روشن و چشم‌های رنگی مناسب است. اما در سال‌های اخیر این رنگ مو را در کنار پوست‌های تیره‌تر نیز می‌بینیم.

رنگ موی شرابی قهوه ای

برای آنکه رنگ موی شرابی به خوبی بر روی موهای شما دیده شود نیاز به دکلره موی خود دارید. همچنین این رنگ پس از مدتی از روی موهای شما می‌رود و جهت آنکه رنگ زیبای اولیه خود را داشته باشید هر چند وقت یکبار لازم است که موهای خود را رنگساژ کرده و از شامپو رنگ قرمز استفاده نمایید.

شرابی شکلاتی

تناسب رنگ موی شرابی همراه با پوست و شکل صورت

برای آنکه رنگ مو شرابی با تناژ مناسب را جهت استایل خود انتخاب کنید لازم است نکاتی را هنگام انتخاب در نظر بگیرید. اگر پوست صورت شما روشن است و صورتی لاغر و کشیده دارید، رنگ موی شرابی تیره و یا هایلایت‌های قرمز تیره جهت شما بسیار مناسب است. این رنگ مو شرابی تیره همراه با پوست تیره و صورت‌های گرد حالتی دلگیر به استایل شما می‌دهد و ممکن است زیبایی صورت شما را به خوبی نشان ندهد.

شرابی مسی روشن

اگر دارای پوست روشن و صورتی گرد هستید، رنگ موی شرابی روشن یا هایلایت قرمز روشن شما را مطابق با آخرین مد روز نشان می‌دهد. در کل اگر پوست شما برنزه و تیره هست از تناژهای روشن رنگ قرمز بهره ببرید و ترجیحا از هایلایت‌های شرابی روشن استفاده کنید.

شرابی آلبالویی

رنگ مو شرابی مسی محبوب‌ترین رنگ در میان خانم ها

رنگ مو شرابی مسی از جمله تناژ رنگ مو قرمزی است که توسط خیلی از خانم‌ها جهت استایل خود استفاده می‌شود. این رنگ مو استایلی فوق العاده جذاب را جهت شما رقم می‌زند و با موهای فر و موج دار هماهنگی بسیار زیادی دارد. اگر دوست دارید که به موهای خود کمی انرژی و زیبایی بدهید، مطمئنا این رنگ مو جهت شما مناسب است.

شرابی روشن مسی

رنگ مو شرابی مسی خود دارای دو مدل تناژ تیره و روشن است. اغلب خانم‌ها در فصل‌های گرم سال از رنگ مو مسی روشن و در فصل‌های سرد سال از رنگ مو مسی تیره استفاده می‌کنند.

رنگ مو شرابی شاه بلوطی

خانم‌هایی که بیشتر علاقه دارند رنگ مو شرابی آنها طبیعی‌تر باشد، جهت استایل خود رنگ مو شرابی شاه بلوطی را انتخاب می‌کنند. این رنگ مو را می‌توانید به صورت آمبره از تیره به روشن و همچنین جهت پایین موها و چتری‌های خود نیز استفاده کنید. اگر پوستی تیره مانند گندمی و سبزه و یا پوست برنزه دارید این رنگ مو بسیار ظاهر شما را جذاب و زیبا می‌کند.

شرابی شکلاتی

رنگ مو قرمز شرابی

با رنگ مو قرمز شرابی شما جذابیتی فوق العاده و بیشتر از همیشه را در استایل خود خواهید داشت. این رنگ مو علاوه بر پوست‌های روشن جهت پوست‌های متوسط نیز مناسب است. رنگ مو قرمز شرابی از جمله رنگ‌هایی است که زودتر از بقیه از روی موی شما شسته می‌شود.

شرابی ماهاگونی

برای نگهداری این رنگ حتما از شامپو رنگ‌های مخصوص آن استفاده کنید. همچنین همراه با داشتن این رنگ مو از محصولات مراقبت مو، نرم کننده‌ها و سرم‌های مو جهت کم کردن آسیب‌های رنگ مو بهره ببرید.

شرابی روشن قرمز

رنگ مو قرمز بورگاندی

رنگ مو قرمز بورگاندی ترکیبی از تناژهای مختلفی مانند قرمز مایل به قهوه ای، شرابی توت فرنگی، قرم متمایل به نارنجی، قرمز متمایل به بنفش، آبی و یا رنگ مو شرابی کبود و قرمز دارچینی است. رنگ مو قرمز بورگاندی نوعی رنگ قرمز تیره است که به سمت رنگ قهوه‌ای یا بنفش و در واقع ترکیبی از تناژهای مختلف قرمز متمایل می‌شود.

شرابی بادمجونی بورگاندی

خانم‌هایی با پوست روشن بهتر است از تناژهای مسی براق و قرمز توت فرنگی جهت رنگ مو بورگاندی خود استفاده کنند. ترکیب این رنگ‌ها باعث می‌شود صورت آنها رنگ پریده به نظر نیاید. همچنین در این ترکیب موی خود با پوست روشن از رنگ شرابی تیره دوری کنید. جهت هرچه زیباتر شدن این رنگ مو خانم‌های با پوست روشن و سفید از تناژهای رنگ متوسط قرمز بهره ببرند.

شرابی بورگاندی

از تناژهای تیره رنگ شرابی استفاده نکنید زیرا رنگ پوست شما را زرد نشان می‌دهد. جهت خانم‌هایی با رنگ پوست متوسط و تیره جهت داشتن رنگ مو قرمز بورگاندی ترکیب رنگ‌هایی مانند شرابی بلوطی فوق العاده است.

رنگ موی شرابی بادمجونی

مدل مو مناسب جهت رنگ مو شرابی

اما پس از آنکه رنگ مو مناسب جهت خود را انتخاب نمودید در رابطه با رنگ مو شرابی ، نوع مدل موی شما نیز بسیار مهم و تاثیر گذار است. در این قسمت به مدل موهای مناسب جهت رنگ موی شرابی می‌پردازیم. اگر می‌خواهید که موهای شما کوتاه باشد، زیباترین و مناسب‌ترین مدل مو کوتاه جهت رنگ موی شرابی مدلی است که قسمت پشت مو کوتاه بوده و هر چه به سمت جلوی مو می‌رویم موها بلند‌تر شود.

مدل‌های رنگ موی شرابی

پشت موهای شما به گونه‌ای کوتاه شود که قسمت گردن مشخص باشد و همچنین بلندی قسمت جلوی مو تا زیر گوش بیاید.

این مدل مو از جمله جدیدترین ترند مدل مو بوده و بسیاری از مدل‌ها و هنرپیشه‌های معروف این مدل مو را جهت خود انتخاب کرده اند. همچنین مدل مو زنانه دیگری که جهت رنگ مو شرابی مناسب است، مدل مویی است که در آن یک سمت مو بلندتر از سمت دیگر باشد. اگر علاقه‌ای به کوتاه کردن موهای بلند خود ندارید، مدل مو صاف و یک دست نیز جهت موهای قرمز رنگ زیبا است.

شرابی تیره با هیلایت‌های قرمز روشن

هایلایت شرابی مسی

مدل آرایش و میکاپ مناسب جهت رنگ مو قرمز

همراه با رنگ مو شرابی مدل و رنگ آرایش شما نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن آرایشی متناسب با این رنگ باعث زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر استایل شما می‌شود. شاید آرایش مناسب جهت رنگ مو شرابی کمی سخت باشد.

شرابی روشن رنگ مو

رنگ مو شرابی بادمجانی

می توان گفت مناسب‌ترین رنگ میکاپ جهت رنگ مو شرابی همان رنگ قرمز است. رژ لب قرمز مات و صورتی کمرنگ استایلی زیبا همراه با این مدل مو را به شما می‌دهد. از سایه‌های تیره خاکستری ، دودی و استایل اسموکی در تکمیل میکاپ خود بهره ببرید.

مطلب مرتبط : همه چیز درباره رنگ مو دودی ASH

( هنرپیشه نقش ملیساندره در گیم آو ترونز با موهای شرابی بادمجانی )

( هنرپیشه نقش ملیساندره در گیم آو ترونز با موهای شرابی بادمجانی )

( که که پالمر با موهای بافته به رنگ شرابی بورگاندی )

( که که پالمر با موهای بافته به رنگ شرابی بورگاندی )

( لی لی کالینز با موهای کوتاه شرابی ارغوانی )

( لی لی کالینز با موهای کوتاه شرابی ارغوانی )

( کیتی پری زیبا با موهایی به رنگ شرابی روشن )

( کیتی پری زیبا با موهایی به رنگ شرابی روشن )

( کری واشنگتن با موهای فرفری زیبا به رنگ شرابی بنفش و مشکی )

( کری واشنگتن با موهای فرفری زیبا به رنگ شرابی بنفش و مشکی )

 

جوابی بنویسید

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *