نحوه خرید و ارسال سراسر کشور

خرید خود را ثبت کنید و از طریق درگاه پرداخت آنلاین در بستری کاملاً امن هزینه سفارش را پرداخت کنید. بلافاصله پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر برای شما ارسال میگردد. سفارشاتی که پیش از ساعت ۱۱:۳۰ صبح ثبت شود در همان روز به اداره پست تحویل و کد پیگیری از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

خرید با کیف پول و جایزه

اگر بخواهید می توانید کیف پول خود را شارژ کنید تا دیگر هنگام خرید نیازی به اتصال به بانک نباشد. همچنین با شارژ کیف پول یک درصد نیز به مبلغ شما اضافه می‌شود. شما با ارسال لینک ارجاع خود به دیگران بصورت اتوماتیک پول دریافت می‌کنید. این تخفیفات و امتیازات به مناسبت آغاز به کار فروشگاه است.

آیا مشاور زیبایی هستید؟

با توجه به اهمیت ارسال سریع محصولات برای مشتریان سایت زیبایی تو برای تامین محصولات مورد نیاز خود در شهر های مختلف با مشاوران اوریفلیم همکاری می کند.
اگر شما مشاور اوریفلیم هستید در سایت ثبت نام کنید و مشخصات خود را در چند لحظه وارد کنید ما مشتریانی که از شهر یا منطقه شما درخواست خرید خود را ثبت می‌کنند به شما ارجاع می‌دهیم و محصول مورد نظر را از طریق شما به دست مشتریان می رسانیم.

درآمدزایی شگفت انگیز بی دردسر!

حضور شما در سایت به ما سود می رساند ما این سود را با شما تقسیم می کنیم و به ازای حضورتان در سایت بازدید از صفحات و محصولات و نیز ارسال سایت برای دیگران و خریدی که از طریق لینک ارجاع شما انجام می شود به شما پول پرداخت می کنیم همه چیز توسط سیستم به صورت خودکار انجام می شود کافیست در سایت عضو شوید و از پنل کاربری لینک اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کنید یا در سایت و تلگرام یا اینستاگرام خود به نمایش بگذارید همین کافیست تا زمانی که شما حتی در خواب هستید درآمدزایی شما فعال باشد اگر در طول سه ماه مثلاً صد نفر از طریق لینکی که در شبکه اجتماعی خود گذاشته اید سایت را ببینند و عضو شوند حتی اگر خرید هم نکنند شما بیش از ۱۲۰ هزار تومان درآمد نقدی در سایت خواهید داشت

-۷%
۱۴۹,۰۰۰ تومان
همه محصولات زیبایی و آرایشی همه مقالات آموزشی زیبایی تو

محصولات آرایشی، بهداشتی و سلامت

این سایت تازه تاسیس است. ناپایداری‌هایی وجود دارد که بزودی اصلاح می‌شود. ما می‌کوشیم محصولات اصل را به شرایط خوب به همگان عرضه کنیم.

پادکست‌های اختصاصی زیبایی تو